Sort by
  • A Frente Fria Que a Chuva Traz

    ★★★½

  • Shinobi: Heart Under Blade

    ★★★

  • Women on the Verge of a Nervous Breakdown

    ★★★★

  • Pillow Talk

    ★★★½

  • A Perfect Pairing

    ★★★

  • Tattoo

    ★★★★

  • Estamira

    ★★★★

  • The Mask

    ★★★

  • Freaks

    ★★★★

  • Love for Sale

    ★★★★

  • Chernobyl

    ★★★★

  • Spree

    ★★★

  • The Canal

    ★★★

  • Swallow

    ★★★

  • After Yang

    ★★★★½

  • Maid in Manhattan

    ★★★

  • Culture Shock

    ★★★★

  • They Come Knocking

    ★½