Sort by
  • The Black Phone

    ★★★★

  • Alternative Math

    ★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Last Call

    ★★★★★

  • The Cursed

    ★★

  • Old Henry

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Uncharted

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Missing Link

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Gods of Egypt

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Monsters

    ★★★½