• Nope

    ★★★★

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★½

  • The Making of Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★½

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • ASSEMBLED: The Making of Moon Knight

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • George Carlin's American Dream

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

  • The Bubble

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Boys Presents: Diabolical

    ★★★½

  • No Exit

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • ASSEMBLED: The Making of Eternals

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★

  • ASSEMBLED: The Making of Hawkeye

    ★★★½

  • Pam & Tommy

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • The House

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Death to 2021

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Hellbound

    ★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • Marvel Studios' 2021 Disney+ Day Special

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Dexter: New Blood

    ★★★★

  • Red Notice

    ★½

  • Encanto

    ★★★½