Sort by
  • Martha Marcy May Marlene

    ★★★★½

  • Demons 2

    ★★★½

  • Friday the 13th

    ★★★½

  • The Last Waltz

    ★★★★½

  • Murder on the Orient Express

    ★★★

  • Gwilliam

    ★★★

  • Darkman II: The Return of Durant

    ★★

  • Society

    ★★★½

  • Junun

    ★★★½

  • Evil Dead

    ★★½

  • Seven Psychopaths

    ★★★

  • House

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Maniac

    ★★★½

  • The Seventh Seal

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Satanic Panic '87

    ★★★½

  • Twins of Evil

    ★★★½