Sort by

bre has logged 14 entries for films during June 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Make Up

Make Up

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Set It Up

Set It Up

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Bleed for This

Bleed for This

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Lost World: Jurassic Park

The Lost World: Jurassic Park

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Cha Cha Real Smooth

Cha Cha Real Smooth

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Whiplash

Whiplash

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Top Gun

Top Gun

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Jurassic Park

Jurassic Park

1993
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
On the Edge

On the Edge

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Cherry

Cherry

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Spectacular Now

The Spectacular Now

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Boy A

Boy A

2007
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
The Delinquent Season

The Delinquent Season

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry