RSS feed for BrettBuster

BrettBuster has logged 20 entries for films during January 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Bombshell

Bombshell

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Good Liar

The Good Liar

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Jay and Silent Bob Reboot

Jay and Silent Bob Reboot

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Prey

Prey

2019
×
Read the review Edit this entry  
27
Bad Boys for Life

Bad Boys for Life

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Lego Movie 2: The Second Part

The Lego Movie 2: The Second Part

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Little Women

Little Women

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
1917

1917

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Countdown

Countdown

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Time Trap

Time Trap

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Dolemite Is My Name

Dolemite Is My Name

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
I Am Mother

I Am Mother

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
6 Underground

6 Underground

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
The Peanut Butter Falcon

The Peanut Butter Falcon

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Cats

Cats

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
06
Jumanji: The Next Level

Jumanji: The Next Level

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Dark Waters

Dark Waters

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Farewell

The Farewell

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry