RSS feed for Brian

Brian has logged 42 entries for films rated ★★ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
13
Power Rangers

Power Rangers

2017
×
★★
Edit this entry  
23
Inland Empire

Inland Empire

2006
×
★★
Edit this entry  
13
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★
Edit this entry  
15
Police Academy

Police Academy

1984
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
The Fate of the Furious

The Fate of the Furious

2017
×
★★
Edit this entry  
21
Click

Click

2006
×
★★
Edit this entry  
02
Venom

Venom

2018
×
★★
Edit this entry  
15
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

2018
×
★★
Edit this entry  
25
Halloween

Halloween

2018
×
★★
Edit this entry  
17
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★
Edit this entry  
03
Mars Attacks!

Mars Attacks!

1996
×
★★
Edit this entry  
28
The Week Of

The Week Of

2018
×
★★
Edit this entry  
05
Sixteen Candles

Sixteen Candles

1984
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
The Visit

The Visit

2015
×
★★
Edit this entry  
27
The Protector

The Protector

1985
×
★★
Edit this entry  
10
Batman and Harley Quinn

Batman and Harley Quinn

2017
×
★★
Edit this entry  
05
Cars 2

Cars 2

2011
×
★★
Edit this entry  
25
Just Go with It

Just Go with It

2011
×
★★
Edit this entry  
26
Krampus

Krampus

2015
×
★★
Edit this entry  
16
Dark Shadows

Dark Shadows

2012
×
★★
Edit this entry  
05
Spectre

Spectre

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Pixels

Pixels

2015
×
★★
Edit this entry  
14
Ant-Man

Ant-Man

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Teenage Mutant Ninja Turtles

Teenage Mutant Ninja Turtles

2014
×
★★
Edit this entry  
29
Terminator Genisys

Terminator Genisys

2015
×
★★
Edit this entry  
26
San Andreas

San Andreas

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Poltergeist

Poltergeist

2015
×
★★
Edit this entry  
10
Mad Max Beyond Thunderdome

Mad Max Beyond Thunderdome

1985
×
★★
Edit this entry  
06
The Protector

The Protector

2005
×
★★
Edit this entry  
05
The Forbidden Kingdom

The Forbidden Kingdom

2008
×
★★
Edit this entry  
10
The Hobbit: The Battle of the Five Armies

The Hobbit: The Battle of the Five Armies

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
A Nightmare on Elm Street

A Nightmare on Elm Street

1984
×
★★
Edit this entry  
24
Deliver Us from Evil

Deliver Us from Evil

2014
×
★★
Edit this entry  
13
Jersey Boys

Jersey Boys

2014
×
★★
Edit this entry  
04
G.I. Joe: Retaliation

G.I. Joe: Retaliation

2013
×
★★
Edit this entry  
16
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

2008
×
★★
Edit this entry  
26
Step Up Revolution

Step Up Revolution

2012
×
★★
Edit this entry  
01
White House Down

White House Down

2013
×
★★
Edit this entry  
16
Dragon Ball Z: Battle of Gods

Dragon Ball Z: Battle of Gods

2013
×
★★
Edit this entry  
12
Hit & Run

Hit & Run

2012
×
★★
Edit this entry  
19
Abraham Lincoln: Vampire Hunter

Abraham Lincoln: Vampire Hunter

2012
×
★★
Edit this entry  
17
Man on the Moon

Man on the Moon

1999
×
★★
Edit this entry