Sort by
  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★½

  • The Menu

    ★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • Confidential Assignment 2: International

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Dirtbag

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Fresh

    ★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Memoria

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

    ½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Dune

    ★★½

  • The Card Counter

    ★★½

  • The Power of the Dog

  • Candyman

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★★½

  • Emergency Declaration

    ★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★½

  • Titane

    ★★★

  • The French Dispatch

  • Bergman Island

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Luca

    ★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★★

  • Loki

    ★★★

  • In the Heights

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★

  • F9

    ★★★