Sort by
  • The Flash

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • BEEF

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Inside

    ★★★

  • Creed III

    ★★

  • Magic Mike's Last Dance

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Onyx the Fortuitous and the Talisman of Souls

  • Passages

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★½

  • Eileen

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Magazine Dreams

    ★★★

  • Cassandro

    ★★★½

  • Babylon

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • George & Tammy

    ★★★★

  • Fleishman Is in Trouble

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • She Said

    ★★½

  • Rosaline

    ★★½

  • A Friend of the Family

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Till

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • Byron Bowers: Spiritual N**ga

  • Do Revenge

    ★★½

  • Sanctuary

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Devotion

    ★★½

  • Carmen

    ★★½

  • Sick

    ★★★

  • Bruiser

    ★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★

  • The Menu

  • Causeway

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★

  • I Like Movies

    ★★★

  • Blonde

    ★★★★½

  • Bros

    ★★★

  • Saint Omer

    ★★★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★½

  • L'immensità

  • Empire of Light

    ★★

  • Pearl

    ★★½

  • Master Gardener

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • Athena

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★★