• That's Dancing!

    ★★★★

  • Miss Pacific Fleet

    ★★★

  • Distant Justice

    ★★½

  • Gun Crazy: Episode 4: Requiem for a Bodyguard

    ★★

  • Gun Crazy: Episode 3: Traitor's Rhapsody

    ★★½

  • The Imp

    ★★★★

  • Gun Crazy: Episode 2: Beyond the Law

    ★★★

  • Gun Crazy: Episode 1: A Woman from Nowhere

    ★★★

  • An Inspector Calls

    ★★★★

  • A Caribbean Mystery

    ★★½

  • Murder with Mirrors

    ★★½

  • Swords of Blood

    ★★★

  • Paul Temple Returns

    ★★½

  • Paul Temple's Triumph

    ★★★

  • Calling Paul Temple

    ★★

  • The Professional

    ★★★½

  • Gonna Get You

    ★★½

  • Making It

    ★★½