• Tenet

    ★★★½

  • The One and Only Ivan

    ★★½

  • PVT CHAT

    ★★★

  • Class Action Park

    ★★½

  • Tiny Tim - King for a Day

    ★★★½

  • Project Power

    ★★½

  • The Tax Collector

    ½

  • I Used to Go Here

  • An American Pickle

    ★★½

  • She Dies Tomorrow

  • Cut Throat City

  • Host

    ★★★

  • Peninsula

    ★★½

  • Summer of 85

    ★★

  • The Toll

  • Black Water: Abyss

    ★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Irresistible

    ★★

  • The Outpost

    ★★★½

  • Lapsis

    ★★★½

  • Greyhound

    ★★½

  • You Should Have Left

    ★★

  • The Rental

    ★★★½

  • A Most Beautiful Thing

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★½

  • The Last Days of American Crime

  • Becky

    ★★

  • The Dilemma of Desire

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Body Cam

    ★★

  • Scoob!

  • The Wrong Missy

    ★★

  • The Eddy

    ★★★½

  • The Half of It

    ★★★

  • Hollywood

  • Extraction

    ★★½

  • Beastie Boys Story

    ★★★★

  • The Willoughbys

    ★★★½

  • The Quarry

  • The Dark and the Wicked

    ★★★★

  • 12 Hour Shift

    ★★★

  • Tigertail

    ★★★

  • The Lost Husband

    ★★★

  • Money Machine

    ★½

  • The Scheme

    ★★★½

  • We Are As Gods

  • The Surrogate

    ★★★½

  • The Plot Against America

    ★★★★

  • The Carnivores

  • Finding Yingying

  • Trolls World Tour

    ★★★

  • A Mermaid in Paris

    ★★★

  • The Hunt

    ★★½

  • Spenser Confidential

    ★★

  • The Hater

    ★★★½

  • The Way Back

    ★★★★

  • Bloodshot

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★

  • Brahms: The Boy II

  • The Night Clerk

    ★★

  • The Photograph

    ★★½

  • Emma.

    ★★★

  • Fantasy Island

  • Falling

    ★½

  • Gretel & Hansel

    ★★★

  • Lost Girls

    ★★★½

  • Happy Happy Joy Joy: The Ren & Stimpy Story​

    ★★★

  • Charm City Kings

    ★★★½

  • The Rhythm Section

    ★½

  • Horse Girl

    ★★★½