• Middleditch & Schwartz

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★★½

  • The Lost Husband

    ★★★

  • The Main Event

    ★★

  • Coffee & Kareem

    ★★

  • Cursed Films

    ★★★

  • Modern Whore

    ★★★★

  • Hooking Up

    ★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • A bus trip

    ★½

  • Trolls World Tour

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★★½

  • The Way Back

    ★★★

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

    ★★★★

  • Playdate with Destiny

    ★★★★

  • All the Bright Places

    ★★★½

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Broken Bird

    ★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★½

  • The Photograph

    ★★★★

  • The Call of the Wild

    ★★

  • Emma.

    ★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★

  • Fantasy Island

    ★½

  • Survivor At 40: Greatest Moments And Players

    ★★★

  • Tom Papa: You're Doing Great!

    ★★★½

  • The Rhythm Section

    ★½

  • Horse Girl

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Downhill

    ★★½

  • Relic

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★½

  • John Henry

    ★★½

  • Dick Johnson Is Dead

    ★★★★½

  • Kajillionaire

    ★★★★½

  • Spree

    ★★★★½

  • Blocks

    ★★★½

  • Basic

    ★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • The Lighthouse: A Dark & Stormy Tale

    ★★★½

  • Forky Asks a Question: What Is Reading?

    ★★½

  • My Spy

    ★★★

  • Like a Boss

    ★★½

  • Forky Asks a Question: What Is Cheese?

    ★½

  • Ilana Glazer: The Planet Is Burning

    ½

  • The Grudge

    ★★

  • Dolittle

    ½

  • A Bicycle Ride In A Walmart

    ★★★★

  • Ghost Stories

    ★★

  • Forky Asks a Question: What Is a Pet?

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★½

  • Celebrating Marvel's Stan Lee

    ★★★

  • Forky Asks a Question: What Is a Leader?

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Forky Asks a Question: What Is a Computer?

    ★½

  • Bombshell

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • Forky Asks a Question: What Is Love?

    ★★★

  • Black Christmas

    ★★★

  • A Christmas Prince: The Royal Baby

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • 1917

    ★★★½

  • Spies in Disguise

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • Forky Asks a Question: What Is Time?

    ★½

  • Forky Asks a Question: What Is Art?

    ★★

  • The Courier

    ★½