• Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★★

  • The Making of Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • The Princess

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Irma Vep

    ★★★★

  • Father of the Bride

    ★★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Interceptor

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Roller Junkies!

    ★★★★★

  • The Valet

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★

  • Moon Knight

  • Can't Live Without You

    ★★

  • Deep Water

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Dark Glasses

    ★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Emergency

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The 355

    ★★

  • The King's Man

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★★

  • Adrienne

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Row 19

    ★★

  • Red Notice

    ★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • The Tender Bar

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • Birds of Paradise

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★

  • Kate

    ★★★

  • Django & Django: Sergio Corbucci Unchained

    ★★★