Sort by
  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Inside

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Sharper

    ★★★½

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Pathaan

    ★★★½

  • A Little Prayer

    ★★★½

  • The Stroll

    ★★★½

  • Shortcomings

    ★★★

  • Scrapper

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • All Dirt Roads Taste of Salt

    ★★★

  • Margie Soudek's Salt and Pepper Shakers

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Bad Behaviour

    ★★

  • Cat Person

    ★★

  • Animalia

    ★★★½

  • Fair Play

    ★★★½

  • Magazine Dreams

    ★★½

  • Fancy Dance

    ★★★½

  • Missing

    ★★★

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★½

  • Run Rabbit Run

    ★★

  • Plane

    ★★★

  • Thunivu

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Fleishman Is in Trouble

  • Disenchanted

    ★★½

  • Strange World

    ★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★½

  • Black Adam

    ★½

  • Rosaline

    ★★★

  • My Father's Dragon

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Till

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • My Policeman

    ★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Emily

    ★★★