Sort by
  • Expats

  • Wingwomen

    ★★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • Foe

    ★½

  • Pain Hustlers

    ★★

  • The End We Start From

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★

  • Quiz Lady

    ★★★

  • Solo

    ★★★★½

  • Ezra

    ★★½

  • His Three Daughters

    ★★★★

  • Mother, Couch

    ★★★

  • American Fiction

    ★★★★

  • Days of Happiness

    ★★★★

  • Toll

    ★★★½

  • Origin

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★

  • Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal Person

    ★★★★

  • The Beast

    ★★★★

  • NYAD

    ★★½

  • Wildcat

    ★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★

  • Saltburn

    ★★

  • Fingernails

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★½

  • Smugglers

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Red Rooms

    ★★★★½

  • Rock Hudson: All That Heaven Allowed

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Miracle Club

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★½

  • La Chimera

    ★★★★½

  • Just the Two of Us

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • The Delinquents

    ★★★½

  • The Nature of Love

    ★★★★

  • Monster

    ★★★½

  • Love & Death

    ★★½

  • Dead Ringers

  • Mafia Mamma

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★½

  • BEEF

  • Pretty Baby: Brooke Shields

  • Sisi & I

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★

  • Air

    ★★½

  • Joy Ride

    ★★★

  • Jinkx Monsoon: Red Head Redemption

  • Bottoms

    ★★★★

  • The Crime Is Mine

    ★★★

  • Afire

    ★★★½

  • Music

    ★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Sharper

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Sidney Poitier - Der Mann, der Hollywood veränderte

  • Mutt

    ★★★½

  • Passages

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Scrapper

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★