Sort by
  • Full Metal Jacket

    ★★★★

  • Mr. Right

    ★★★

  • In the Tall Grass

  • The Lego Movie

    ★★★★½

  • Four Rooms

    ★★★½

  • Free Fire

    ½

  • Wrath of Man

  • The French Dispatch

    ★½

  • Tenet

    ★★★★

  • My Cousin Vinny

    ★★★★

  • GoodFellas

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Spider-Man 2

    ★★★★

  • Project X

    ★★★

  • Zola

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • We Need to Talk About Kevin

    ★½

  • The Transporter

    ★½