Sort by
  • Godzilla x Kong: The New Empire

  • Napoleon

  • The Flash

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Halloween Ends

  • Plus One at an Amish Wedding

    ★½

  • Smile

    ★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Nope

    ★★★

  • Bad Hamster

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Hustle

    ★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ½

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Men

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Marmaduke

    ½

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Dog

    ★★½

  • Kimi

    ★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • Dual

    ★★

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★

  • The House

    ★★★½

  • Scream

    ★★

  • A Journal for Jordan

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★½

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½