• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★★

  • Morbius

  • The Bubble

    ½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Meet Me In The Bathroom

    ★★★★

  • Descendant

    ★★★★★

  • Dual

    ★★★★½

  • Holland, Michigan

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★½

  • Hawkeye

  • Adrienne

    ★★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Eternals

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Happening

    ★★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Dune

    ★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • The Last Letter From Your Lover

  • Old

    ★★★½

  • Vortex

    ★★★★★

  • Memoria

    ★★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Benedetta

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★

  • Annette

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Underground Railroad

    ★★★★

  • Umbra

    ★★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Spine of Night

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • The Fallout

    ★★★½

  • Clerk

    ★★★

  • Woodlands Dark and Days Bewitched: A History of Folk Horror

    ★★★½

  • Dear Mr. Brody

    ★★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★

  • Ludi

    ★★★½

  • Language Lessons

    ★★★½

  • Ninjababy

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ★½

  • Framing Britney Spears

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • The Blazing World

    ★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★

  • Land

    ★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★½

  • All Light, Everywhere

    ★★★★½

  • Together Together

    ★★★

  • Captains of Za'atari

    ★★★½