Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★½

  • Sitting in Bars with Cake

    ★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Betty

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Club Zero

    ★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Project Silence

    ½

  • May December

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • The King of Algiers

    ★★½

  • The New Boy

    ★★★½

  • Black Flies

    ★½

  • Viva Varda!

  • Homecoming

    ★★★½

  • Angel City

  • Jeanne du Barry

    ★★

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★★

  • Dead Ringers

    ★★★★★

  • Mafia Mamma

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • A Good Person

    ★★½

  • Daisy Jones & the Six

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Your Place or Mine

    ★½

  • Sharper

    ★★½

  • 80 for Brady

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Passages

    ★★★

  • Shortcomings

    ★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Something from Tiffany's

    ★★½

  • Spoiler Alert

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

  • Luckiest Girl Alive

    ★★

  • Amsterdam

  • Goodnight Mommy

    ★½

  • Do Revenge

    ★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • My Policeman

    ★★

  • Causeway

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Menu

    ★★½

  • Emily

    ★★★½