• The Tender Bar

    ★★

  • The 355

    ★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • New Year's Eve

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Black Christmas

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Single All the Way

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Death in Venice

    ★★★★

  • It's a Mad, Mad, Mad, Mad World

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

  • Faust

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½