Sort by
  • Ghosted

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Air

    ★★★★½

  • You People

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★½

  • Falling for Christmas

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Do Revenge

    ★½

  • My Policeman

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★

  • Day Shift

  • Purple Hearts

    ½

  • Not Okay

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Bullet Train

    ★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • The Man from Toronto

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Senior Year

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Kimi

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★½

  • Emily the Criminal

    ★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Death to 2021

    ½

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Red Notice

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

  • The Guilty

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • He's All That

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★