Sort by

brooklyn has logged 31 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Hannah Montana: The Movie

Hannah Montana: The Movie

2009
×
★½
Read the review Edit this entry  
30
Two Weeks Notice

Two Weeks Notice

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Moxie

Moxie

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Mank

Mank

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
25
Election

Election

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Mulan

Mulan

2020
×
Read the review Edit this entry  
22
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Citizen Kane

Citizen Kane

1941
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Assembled: The Making of WandaVision

Assembled: The Making of WandaVision

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Coming 2 America

Coming 2 America

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Coming to America

Coming to America

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Ant-Man

Ant-Man

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Crazy, Stupid, Love.

Crazy, Stupid, Love.

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry