Sort by
  • Do Revenge

    ★★★★

  • Blonde

    ½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Look Both Ways

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • X

    ★★

  • The Batman

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Yes Day

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • The Princess Switch: Switched Again

  • Holidate

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • After We Collided

    ★★½

  • Celebrity Escape Room

    ★★★½

  • A Modern Farewell

    ★★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★

  • All the Bright Places

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Spree

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • The Paley Center Salutes The Good Place

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★½

  • Child's Play

    ★★★

  • Midsommar

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Dark Phoenix

    ★★★

  • Ma

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★½

  • Rocketman

    ★★★

  • Aladdin

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Someone Great

    ★★★

  • After

    ★★

  • Five Feet Apart

    ★★★★

  • Us

    ★★★

  • Good Boys

    ★★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • Yes, God, Yes

    ★★