Sort by
  • Tinker Bell and the Pirate Fairy

    ★★★½

  • Bridget Jones's Diary

    ★★

  • Definitely, Maybe

    ★★★

  • Tinker Bell

    ★★★★

  • Secret of the Wings

    ★★★★

  • Tinker Bell and the Great Fairy Rescue

    ★★★★

  • Tinker Bell and the Lost Treasure

    ★★★

  • Before Sunrise

    ★★★★½

  • Funny Face

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Ouija: Origin of Evil

    ★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Dick

    ★★★★½

  • Freaky Friday

    ★★★½

  • The Texas Chain Saw Massacre

    ★★

  • Evil Dead II

  • Mermaids

    ★★★

  • Jaws

    ★★★