• Gone Girl

    ★★★★

  • Sorcerer

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Space Sweepers

    ★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Wet Hot American Summer

    ★★★★½

  • Safe House

    ★★★½

  • Dante's Peak

    ★★★

  • Tripping with Nils Frahm

    ★★★★½

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★★★

  • Oblivion

    ★★★½

  • Sentinelle

    ★★★½

  • Shadow in the Cloud

    ★★★

  • WandaVision

    ★★

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★

  • The Little Things

    ★★★½

  • The Thing

    ★★★★