Sort by
  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • Foe

    ★★

  • Close to You

    ★★★★

  • Next Goal Wins

    ★★½

  • Hell of a Summer

    ★★★

  • Sing Sing

    ★★★½

  • Lee

    ★★½

  • His Three Daughters

    ★★★★½

  • Mother, Couch

    ★★★½

  • One Life

    ★★

  • The Peasants

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Memory

    ★★★★

  • Toll

    ★★★½

  • Origin

    ★★★

  • Hit Man

    ★★★★

  • Green Border

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • Evil Does Not Exist

    ★★★

  • The Killer

    ★★★

  • Maestro

    ★★★★

  • Aggro Dr1ft

    ★★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★½

  • Poor Things

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • Fingernails

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Sound of Freedom

    ★★½

  • Nimona

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • May December

    ★★★★½

  • About Dry Grasses

    ★★★★½

  • How to Have Sex

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Air

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Passages

    ★★★½

  • Landscape with Invisible Hand

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Shortcomings

    ★★★

  • Flora and Son

    ★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • The Deepest Breath

    ★★★★

  • Beyond Utopia

    ★★★★½

  • The Starling Girl

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Eileen

    ★★

  • Heroic

    ★★★½

  • Mamacruz

    ★★★½

  • 20 Days in Mariupol

    ★★★★

  • Fancy Dance

    ★★★★

  • Fair Play

    ★★★½

  • Earth Mama

    ★★★½

  • Magazine Dreams

    ★★★

  • Fairyland

    ★★

  • Cassandro

    ★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • The Elephant Whisperers

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★½