• Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★½

  • Antlers

    ★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★½

  • V/H/S/94

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★

  • Wrong Turn

    ★★

  • The Superdeep

    ★★½

  • A Creepshow Animated Special

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★★

  • Tremors: Shrieker Island

    ★★½

  • Soul

    ★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Vicious Fun

    ★★★

  • Run

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • Rent-A-Pal

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★½

  • Uncle Peckerhead

    ★★½

  • Host

    ★★★

  • Black Water: Abyss

    ★★★

  • We Bare Bears: The Movie

    ★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★½

  • Sputnik

    ★★★½

  • Boys from County Hell

    ★★★½

  • Evil Eye

    ★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • Bloodshot

    ★★½

  • Alone

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Superman: Red Son

    ★★★★½

  • Onward

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Save Yourselves!

    ★★★

  • Relic

    ★★★½

  • The Night House

    ★★★★

  • Scare Me

    ★★½

  • His House

    ★★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★½

  • Underwater

    ★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • The Addams Family

    ★★½

  • The Shed

    ★★★

  • Scare Package

    ★★★

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★★★

  • VHYes

    ★★★

  • In the Tall Grass

    ★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★½

  • Z

    ★★★½

  • The Cleansing Hour

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★

  • The Platform

    ★★★★

  • Sea Fever

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Haunt

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★