Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Resident Evil: Welcome to Raccoon City

Resident Evil: Welcome to Raccoon City

2021
×
★★½
Edit this entry  
28
8-Bit Christmas

8-Bit Christmas

2021
×
★★½
Edit this entry  
28
Antlers

Antlers

2021
×
★★½
Edit this entry  
28
The Night House

The Night House

2020
×
★★★★
Edit this entry  
20
Halloween Kills

Halloween Kills

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Prisoners of the Ghostland

Prisoners of the Ghostland

2021
×
★★
Edit this entry  
11
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★
Edit this entry  
11
Muppets Haunted Mansion

Muppets Haunted Mansion

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Vicious Fun

Vicious Fun

2020
×
★★★
Edit this entry  
17
The Empty Man

The Empty Man

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
No Sudden Move

No Sudden Move

2021
×
★★★
Edit this entry  
09
Wrong Turn

Wrong Turn

2021
×
★★
Edit this entry  
09
Absentia

Absentia

2011
×
★★★★
Edit this entry  
09
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★★½
Edit this entry  
09
Werewolves Within

Werewolves Within

2021
×
★★★½
Edit this entry  
09
Jungle Cruise

Jungle Cruise

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Superdeep

The Superdeep

2020
×
★★½
Edit this entry  
09
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★½
Edit this entry  
17
WNUF Halloween Special

WNUF Halloween Special

2013
×
★★★
Edit this entry  
23
Saw VI

Saw VI

2009
×
★★
Edit this entry  
22
Frankenweenie

Frankenweenie

2012
×
★★★½
Edit this entry  
16
Crimson Peak

Crimson Peak

2015
×
★★★½
Edit this entry  
17
We Bare Bears: The Movie

We Bare Bears: The Movie

2020
×
★★★½
Edit this entry  
17
The King of Staten Island

The King of Staten Island

2020
×
★★½
Edit this entry  
27
Curse II: The Bite

Curse II: The Bite

1989
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Alligator

Alligator

1980
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Scarecrows

Scarecrows

1988
×
★★
Edit this entry  
25
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

2020
×
★★★★
Edit this entry  
01
One Hundred and One Dalmatians

One Hundred and One Dalmatians

1961
×
★★★★
Edit this entry  
01
Dolemite Is My Name

Dolemite Is My Name

2019
×
★★★
Edit this entry  
01
Joker

Joker

2019
×
★★★★
Edit this entry  
01
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★
Edit this entry  
01
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★★
Edit this entry  
01
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★
Edit this entry  
19
From Beyond

From Beyond

1986
×
★★★½
Edit this entry  
19
Ghoulies III: Ghoulies Go to College

Ghoulies III: Ghoulies Go to College

1991
×
Edit this entry  
07
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★
Edit this entry  
30
Scooby-Doo on Zombie Island

Scooby-Doo on Zombie Island

1998
×
★★★
Edit this entry  
30
Don't Look Now

Don't Look Now

1973
×
★★★½
Edit this entry  
30
Crawl

Crawl

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★
Edit this entry  
20
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★★
Edit this entry  
19
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★★
Edit this entry  
19
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★★★
Edit this entry  
19
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★½
Edit this entry  
05
Bloodmoon

Bloodmoon

1997
×
★★★
Edit this entry  
31
31

31

2016
×
★★
Edit this entry  
13
Slap Shot

Slap Shot

1977
×
★★★★
Edit this entry  
05
Revenge

Revenge

2017
×
★★★★
Edit this entry  
30
The Ranger

The Ranger

2018
×
★★★
Edit this entry