Sort by
  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★½

  • Antlers

    ★★½

  • The Night House

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Ernest Scared Stupid

    ★★★★

  • Dead of Night

    ★★½

  • The Haunting

    ★★★★

  • Body Parts

    ★★½

  • Boys from County Hell

    ★★★½

  • No One Gets Out Alive

    ★★½

  • V/H/S/94

    ★★★

  • The Thing From Another World

    ★★★★

  • The Legend of Hell House

    ★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★

  • Free Guy

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • Vicious Fun

    ★★★