Sort by
  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Alien³

    ★★½

  • Princess Mononoke

    ★★★

  • Jurassic World

    ★★★★

  • L.A. Takedown

    ★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★

  • Star Trek: The Motion Picture

    ★★★½

  • I'll Be There

    ★★

  • Adaptation.

    ★★★★

  • Jurassic Park III

    ★★

  • Conan the Barbarian

    ★★★★

  • Morbius

    ★★

  • The Lost World: Jurassic Park

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Yes, Madam!

    ★★★