Sort by
  • Hellhole

    ★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Senior Year

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Dexter: New Blood

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Robin Robin

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Kate

    ★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Old

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Titane

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Loki

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Behind Her Eyes

    ★★★

  • CODA

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Executive Order

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Class Action Park

    ★★½

  • Host

    ★★★½

  • Brahms: The Boy II

    ★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • My Hero Academia: Heroes Rising

    ★★½

  • Cats

  • Little Women

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★