Bruno has logged 24 entries for films during August 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Paycheck

Paycheck

2003
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
The Congress

The Congress

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Adjustment Bureau

The Adjustment Bureau

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Project Almanac

Project Almanac

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Automata

Automata

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
In Therapy

In Therapy

2009
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
Stolen Dreams

Stolen Dreams

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
A Perfect Day

A Perfect Day

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Brave One

The Brave One

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Apollo 18

Apollo 18

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Air

Air

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Ender's Game

Ender's Game

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
4 Months, 3 Weeks and 2 Days

4 Months, 3 Weeks and 2 Days

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Unknown

Unknown

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Nine Dead

Nine Dead

2010
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
The Debt

The Debt

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Fermat's Room

Fermat's Room

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Suicide Squad

Suicide Squad

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Midnight Special

Midnight Special

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Freeheld

Freeheld

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Chopping Mall

Chopping Mall

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Trick 'r Treat

Trick 'r Treat

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
ABCs of Death 2

ABCs of Death 2

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
ABCs of Death 2.5

ABCs of Death 2.5

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry