• Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Manifesto

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★

  • Nude Tuesday

    ★★½

  • Erzulie

    ★★

  • Roving Woman

    ★★★

  • Good Girl Jane

    ★★★

  • Four Samosas

    ★★½

  • Chop & Steele

    ★★★

  • Lightyear

    ★★

  • Hustle

    ★★★

  • The Prey: Legend Of Karnoctus

    ★★

  • There Are No Saints

    ★★★

  • Interceptor

    ★★★

  • Sex, Love, Misery: New New York

    ★★★

  • Elvis

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★½

  • Paulie Go!

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Good Mourning

    ★★½

  • Men

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Last Seen Alive

    ★½

  • We Need to Talk

    ★★

  • Firestarter

  • The Valet

    ★★

  • Senior Year

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Marmaduke

    ★½

  • Memory

    ★½

  • Take Me to the River: New Orleans

    ★★★

  • Virus:32

    ★★★

  • Choose or Die

    ★½

  • Father Stu

    ★★

  • Room 203

    ★★½

  • Reed's Point

    ★★

  • Science Friction

    ★★½

  • Ride Till I Die

    ★★½

  • Agent Game

    ★★

  • Simchas and Sorrows

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Night's End

    ★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • The Yellow Wallpaper

    ★★★

  • The Bubble

    ★★

  • Infinite Storm

    ★★½

  • RRR

    ★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Measure of Revenge

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • It Is in Us All

    ★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • Monstrous

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Cellar

    ★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Windfall

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Contractor

    ★★★

  • The Bunker Game

    ★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★½

  • The Outfit

    ★★★

  • The Unmaking of a College

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½