Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
05
Offseason

Offseason

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Phantom of the Open

The Phantom of the Open

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Mad God

Mad God

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Simchas and Sorrows

Simchas and Sorrows

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Thor: Love and Thunder

Thor: Love and Thunder

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Forgiven

The Forgiven

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Elvis

Elvis

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Four Samosas

Four Samosas

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Theo and the Metamorphosis

Theo and the Metamorphosis

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
Licorice Pizza

Licorice Pizza

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Black Phone

The Black Phone

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Acid Test

Acid Test

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Brian and Charles

Brian and Charles

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Spiderhead

Spiderhead

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Lightyear

Lightyear

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Paulie Go!

Paulie Go!

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Roving Woman

Roving Woman

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Hustle

Hustle

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Good Girl Jane

Good Girl Jane

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Manifesto

Manifesto

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Swan Song

Swan Song

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Nude Tuesday

Nude Tuesday

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Jurassic World Dominion

Jurassic World Dominion

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Chop & Steele

Chop & Steele

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
RRR

RRR

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Interceptor

Interceptor

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Watcher

Watcher

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Crimes of the Future

Crimes of the Future

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Echoes of the Empire: Beyond Genghis Khan

Echoes of the Empire: Beyond Genghis Khan

×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Policeman's Lineage

The Policeman's Lineage

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Official Competition

Official Competition

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Prey: Legend Of Karnoctus

The Prey: Legend Of Karnoctus

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Wild Men

Wild Men

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Good Mourning

Good Mourning

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
Freakscene: The Story of Dinosaur Jr.

Freakscene: The Story of Dinosaur Jr.

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
Sex, Love, Misery: New New York

Sex, Love, Misery: New New York

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Human Factors

Human Factors

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Last Seen Alive

Last Seen Alive

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
29
Erzulie

Erzulie

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
There Are No Saints

There Are No Saints

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Valet

The Valet

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Emergency

Emergency

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Bunker Game

The Bunker Game

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Murina

Murina

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Senior Year

Senior Year

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
The Bob's Burgers Movie

The Bob's Burgers Movie

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Innocents

The Innocents

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
We Need to Talk

We Need to Talk

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
On the Count of Three

On the Count of Three

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry