RSS feed for bsag

bsag has logged 30 entries for films during 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
09
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Other Boleyn Girl

The Other Boleyn Girl

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Spy

Spy

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Duchess

The Duchess

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Young Offenders

The Young Offenders

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Lunchbox

The Lunchbox

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
I'm So Excited!

I'm So Excited!

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Embrace of the Serpent

Embrace of the Serpent

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Levelling

The Levelling

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Little Death

The Little Death

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Allied

Allied

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Lost City of Z

The Lost City of Z

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
A Quiet Passion

A Quiet Passion

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Fantastic Beasts and Where to Find Them

Fantastic Beasts and Where to Find Them

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Salesman

The Salesman

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Rams

Rams

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Toni Erdmann

Toni Erdmann

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Everlasting Moments

Everlasting Moments

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Café Society

Café Society

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Hunt for the Wilderpeople

Hunt for the Wilderpeople

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Ant-Man

Ant-Man

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Paterson

Paterson

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Adult Life Skills

Adult Life Skills

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Maggie's Plan

Maggie's Plan

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Man Who Knew Infinity

The Man Who Knew Infinity

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Sisters

Sisters

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Love & Friendship

Love & Friendship

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry