Sort by
  • Fresh

    ★★★½

  • Fascination

    ★★★★

  • Blood Sabbath

    ★★★½

  • Thesis

    ★★★★½

  • Vampyros Lesbos

    ★★★★

  • 12 Hour Shift

    ★★★½

  • Hardcore

    ★★★★

  • Pleasure

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Dead Hooker in a Trunk

    ★★★½

  • See No Evil 2

    ★★★½

  • Rabid

    ★★★★

  • Rabid

    ★★★½

  • Shivers

    ★★★★

  • The Medium

    ★★★

  • Poison for the Fairies

    ★★★★★

  • Lost Highway

    ★★★★★

  • Eraserhead

    ★★★★★