Sort by
  • Saw X

    ★★★★★

  • The Creator

    ★★★★½

  • Ahsoka

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Sound of Freedom

    ★★★★★

  • Secret Invasion

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★½

  • Air

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Consecration

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Fear

    ★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★★

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ½

  • Devotion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Sisu

    ★★★★½

  • Andor: A Disney+ Day Special Look

    ★★★★½

  • Blonde

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★½

  • Clerks III

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★★

  • Beast

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★½

  • The Pentaverate

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The Book of Boba Fett

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Hawkeye

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★