• Joy

    ★★★

  • Brooklyn

    ★★★½

  • Anchorman 2: The Legend Continues

    ★★

  • The Secret Life of Walter Mitty

    ★★

  • American Hustle

    ★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★½

  • 47 Ronin

    ½

  • Frozen

    ★★½

  • The Hunger Games: Catching Fire

    ★★★½

  • Last Vegas

    ½

  • Ender's Game

    ½

  • Jackass Presents: Bad Grandpa

    ★★

  • Captain Phillips

    ★★★★

  • Dom Hemingway

    ★½

  • Gravity

    ★★½

  • In a World...

    ★★★

  • Elysium

    ★★★

  • We're the Millers

    ½

  • Don Jon

    ★★½

  • Pacific Rim

    ★★★½

  • The Lone Ranger

    ½

  • World War Z

    ★★

  • Despicable Me 2

    ★★★½

  • The Internship

    ½

  • This Is the End

    ★★★★

  • Now You See Me

    ½

  • Nebraska

    ★★★½

  • The Great Gatsby

    ½

  • Iron Man 3