RSS feed for Todd

Todd has logged 20 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Tammy

Tammy

2014
×
★½
Edit this entry  
27
Bad Words

Bad Words

2013
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
26
Always Be My Maybe

Always Be My Maybe

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Murder Mystery

Murder Mystery

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Mary Poppins Returns

Mary Poppins Returns

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Life of the Party

Life of the Party

2018
×
★★★
Edit this entry  
17
Sicario: Day of the Soldado

Sicario: Day of the Soldado

2018
×
★★★
Edit this entry  
16
Interview with the Vampire

Interview with the Vampire

1994
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Molly's Game

Molly's Game

2017
×
★★★
Edit this entry  
14
Doom: Annihilation

Doom: Annihilation

2019
×
Edit this entry  
12
Sicario

Sicario

2015
×
★★★★★
Edit this entry  
11
The Cabin in the Woods

The Cabin in the Woods

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Horrible Bosses

Horrible Bosses

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Hustle

The Hustle

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
The Spy Who Dumped Me

The Spy Who Dumped Me

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Wild

Wild

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
The Secret Life of Pets 2

The Secret Life of Pets 2

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Murder on the Orient Express

Murder on the Orient Express

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry