Sort by
  • Bama Rush

  • John Mulaney: Baby J

  • Chupa

    ½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Missing

    ★★½

  • This Place Rules

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★

  • Faithfully Yours

  • Babylon

  • M3GAN

  • The Takeover

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★½

  • The Loneliest Boy in the World

    ★★½

  • Re/Member

    ★★

  • Black Adam

    ★½

  • Monster High: The Movie

    ★★

  • Significant Other

    ★½

  • The Estate

    ★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★

  • Lou

    ★★

  • Smile

    ★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • The Perfumier

  • Do Revenge

    ★★

  • The Good Nurse

    ★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • End of the Road

    ★★

  • The Swimmers

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Wildcat

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Running with the Devil: The Wild World of John McAfee

    ★½

  • I Came By

    ★★½

  • Fall

  • Office Invasion

    ★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • One Piece Film Red

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • HollyBlood

    ½

  • 1Up

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

  • The Princess

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★

  • Elvis

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Our Father

    ★★

  • Senior Year

    ★★

  • A Cowgirl's Song

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

  • Choose or Die

    ★★½

  • Metal Lords

  • Trust No One: The Hunt for the Crypto King

    ★½

  • Moonshot

    ½

  • X

    ★★★

  • Soft & Quiet

    ★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★½

  • Gaming Wall St

    ★½

  • Turning Red

    ★★★★½

  • No Exit

    ★★★½

  • The Dead Girl in Apartment 03