RSS feed for Joey
  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Dolittle

    ★★★

  • Bombshell

    ★★½

  • Moonlight

    ★★★★½

  • Cloudy with a Chance of Meatballs

    ★★★★

  • Countdown

    ★★

  • At Eternity's Gate

    ★★★★½

  • Steamboat Willie

    ★★★★

  • Up

    ★★★★½

  • The Shape of Water

    ★★★★½

  • The Wife

    ★★★★

  • Life Itself

    ★★★

  • The Kindergarten Teacher

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★★

  • Honey Boy

    ★★★★½

  • Dark Waters

    ★★★★

  • The Accountant

    ★★★

  • Split

    ★★★★