• The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★★

  • The Resort

    ½

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★

  • Justice Society: World War II

    ★★★

  • White People Money

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Stowaway

    ★★½

  • 86 Melrose Avenue

  • Mare of Easttown

    ★★★★½

  • The Year Earth Changed

    ★★★★

  • Vanquish

  • Why Did You Kill Me?

    ★★

  • Thunder Force

    ★½

  • Voyagers

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • This is a Robbery: The World's Biggest Art Heist

    ★★★½

  • Every Breath You Take

    ★½

  • Bad Trip

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Seaspiracy

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Deadly Illusions

    ½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

    ★★★½

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★½

  • The Last Cruise

    ★★½

  • SAS: Red Notice

    ★★

  • Yes Day

    ★★

  • kid 90

    ★★½

  • The Dead of Night

    ★★

  • Sentinelle

    ★½

  • Coming 2 America

    ★★

  • Murder Among the Mormons

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Cosmic Sin

    ½

  • Cherry

    ★★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★½

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★

  • Chaos Walking

    ★★

  • Boss Level

    ★½

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Fear of Rain

    ★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★

  • The Mauritanian

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ★★

  • Squared Love

    ★½

  • Red Dot

    ★★★

  • OnlyFans: Selling Sexy

    ★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★

  • Bliss

    ★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Fake Famous

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Land

    ★★★

  • There Is No

    ★★½

  • Palmer

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★★

  • It's a Sin

    ★★★★★

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

    ★★½

  • To Fitness and Beyond

    ★★★

  • Unparalleled Parking

    ★★½

  • Soul of the City

    ★★★½

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

    ★★★

  • Dory Finding

    ★★★

  • Dancing with the Cars

    ★★★

  • Cookie Num Num

    ★★★½

  • Chore Day - The Incredibles Way

    ★★★