• Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Wonder Woman: Bloodlines

    ★★★

  • Palm Swings

    ½

  • Gemini Man

    ★★★½

  • Nikki Glaser: Bangin'

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★½

  • VFW

    ★★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★★

  • Lucky Day

    ★★

  • 3 from Hell

    ★★★★½

  • The Beach House

    ★★★★

  • Blood Machines

    ★★★

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★★½

  • Guns Akimbo

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★½

  • Comedy Central Roast of Alec Baldwin

    ★★★★½

  • Hustlers

    ★★★★

  • Sea Fever

    ★★★½

  • Wasp Network

    ★★★

  • The Laundromat

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • The Informer

    ★★★★

  • Seberg

    ★★★

  • The Assistant

    ★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★★

  • Motherless Brooklyn

    ★★★½

  • Rabid

    ★★★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★★★

  • Haunt

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★★★½

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★★

  • The Kitchen

    ★★★

  • DC Showcase: Sgt. Rock

    ★★★

  • The Angry Birds Movie 2

    ★★★★

  • Capsized: Blood in the Water

    ½

  • Whitney Cummings: Can I Touch It?

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Teen Titans Go! vs. Teen Titans

    ★★★★½

  • The Wretched

    ★★★★½

  • Batman: Hush

    ★★★

  • The Banana Splits Movie

    ★★★½

  • Frankenstein's Monster's Monster, Frankenstein

    ★★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★★★

  • Vivarium

    ★★★★

  • Point Blank

    ★★★½

  • Crawl

    ★★★★

  • The Loudest Voice

  • Annabelle Comes Home

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★★

  • Escape Plan: The Extractors

    ★★½

  • Child's Play

    ★★★★½

  • Anna

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Shaft

    ★★★★

  • Verotika

    ★★

  • Men in Black: International

    ★★★

  • Vault

    ★★★½

  • Dark Phoenix

    ★★★½

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★★★

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★

  • Satanic Panic

    ★★★★½

  • Deadwood: The Movie

    ★★★★½

  • Domino

    ★★★

  • Ma

    ★★½