Sort by
  • This Place Rules

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Amsterdam

  • Confess, Fletch

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • Athena

    ½

  • White Noise

    ★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • National Theatre Live: Prima Facie

    ★★★½

  • Glorious

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Pistol

    ★★★

  • Close

    ★★

  • Broker

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Holy Spider

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

  • George Carlin's American Dream

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Under the Banner of Heaven

    ★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

  • RRR

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Studio 666

    ★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Kimi

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • God's Country

    ★★½

  • Watcher

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★½