RSS feed for Bruno
  • Sidewalls

    ★★★★★

  • Night Moves

    ★★★

  • Where'd You Go, Bernadette

    ★★★★

  • Inhalation

    ★★★½

  • Anna and the Apocalypse

    ★★★★

  • Exhalation

    ★★½

  • Kingyo

    ★★★½

  • Love Suicides

    ★★★

  • The Load

    ★★★★

  • Suburban Mayhem

    ★★★

  • Frightmare

    ★★★

  • This Magnificent Cake!

    ★★★★

  • El Revenge

    ★★★½

  • Happy Death Day 2U

    ★★★

  • Sai de Baixo: O Filme

  • Pelé: Birth of a Legend

  • Les Misérables

    ★★★★

  • Widows

    ★★★★