Sort by
  • Silent Night

    ★★★★½

  • Leo

    ★★★½

  • Napoleon

    ★★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★★

  • The Puppetman

    ★★★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★½

  • It's a Wonderful Knife

    ★★★★

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★★

  • The Long Shadow

    ★★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★½

  • The Burial

    ★★★★

  • Quiz Lady

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • Ferrari

    ★★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★★

  • River Wild

    ★★★★½

  • Happiness for Beginners

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Kandahar

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★

  • May December

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • How to Have Sex

    ★★★★½

  • Fast X

    ★★★★

  • White Men Can't Jump

    ★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • Malum

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Champions

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Inside

    ★★★★

  • Perpetrator

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½