RSS feed for Austin
  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Trolls World Tour

    ★★★

  • Devs

    ★★★★

  • Darker Colors

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Fantasy Island

    ★★

  • Gretel & Hansel

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

  • Saria

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

  • Joker

    ★★★★½

  • Waves

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • It Chapter Two

  • Hair Love

    ★★★★

  • Crawl

  • Daughter

    ★★

  • Midsommar

  • Memorable

    ★★★★½

  • Toy Story 4

  • Godzilla: King of the Monsters

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Rocketman

  • Chernobyl

  • Yesterday

  • The Neighbors' Window

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

  • Missing Link

    ★★★★

  • I'm Just F*cking with You

    ★★★

  • The Curse of La Llorona

  • Us

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★½

  • Treehouse

    ★★★

  • Down

    ★★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

  • The Lodge

    ★★★★

  • Honey Boy

    ★★★★

  • The Farewell

  • Kitbull

    ★★★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

  • Black Mirror: Bandersnatch

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Ralph Breaks the Internet

  • Nefta Football Club

    ★★★★½

  • Bohemian Rhapsody

  • A Sister

    ★★★★

  • High Life

  • Brotherhood

    ★★★

  • A Star Is Born

  • The Ballad of Buster Scruggs

  • Crazy Rich Asians

  • Sister

    ★★★★

  • Incredibles 2

  • Under the Silver Lake

  • Deadpool 2

  • Avengers: Infinity War

  • A Quiet Place

  • Game Night

  • Isle of Dogs

  • Annihilation

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Eighth Grade

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Paddington 2

  • Justice League

  • Coco