Sort by
  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★½

  • Pickman's Model

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • The Outside

    ★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

  • The Estate

    ★★

  • Significant Other

    ★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • V/H/S/99

    ★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Causeway

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Bros

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Pearl

    ★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • They/Them

  • The Harbinger

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Lightyear

    ★★★★

  • Jennifer Lopez: Halftime

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Men

    ★★★

  • Our Father

    ★★

  • The Staircase

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Choose or Die

    ★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Deadstream

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • The Weekend Away

    ★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • No Exit

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½