Sort by
  • Choose Love

  • Barbie

    ★★★½

  • Secret Invasion

    ★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Queen Charlotte: A Bridgerton Story

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★★★

  • Look Both Ways

    ★★★½

  • National Theatre Live: Prima Facie

    ★★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Lightyear

    ★★

  • Elvis

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Maid

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

  • WandaVision

    ★★★½

  • Music

    ½

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Black Beauty

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Jingle Bell Bride

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Upside-Down Magic

    ★½

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Hamilton

    ★★★★

  • Double Date

    ★★★★

  • Hollywood

    ★★★½

  • Extraction

    ★★

  • Roses for Lily

    ★★★

  • Coffee & Kareem

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness