Sort by
  • Dotty and Soul

    ★★★

  • The Starling Girl

    ★★★★

  • In My Mother's Skin

    ★★½

  • Ricky

    ★★★★

  • Sunflower Siege Engine

    ★★½

  • Sweatshop Girl

    ★★★½

  • Parker

    ★★★

  • Help Me Understand

    ★★★

  • The Pod Generation

    ★★★½

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Plane

    ★★★

  • The Old Way

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★

  • Babylon

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Emancipation

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Something from Tiffany's

    ★½

  • The Noel Diary

    ★★★

  • Christmas with You

    ★★★

  • Strange World

    ★★★★

  • Kickstart My Heart

    ★★★★

  • Paradise City

    ★★

  • The Friendship Game

    ★½

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • American Murderer

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Bromates

    ★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Till

    ★★★★

  • Satanic Hispanics

    ★★½

  • Bandit

    ★★½

  • Lou

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

  • MVP

    ★★

  • Heathers: The Musical

    ★★★½

  • Goodnight Mommy

    ★★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★

  • Devotion

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Menu

    ★★½

  • Causeway

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★

  • The Woman King

    ★★★★½

  • End of the Road

    ★★★

  • Blonde

    ★★½

  • The Inspection

    ★★★★

  • Bros

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Saint Omer

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★½

  • Empire of Light

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • Gigi & Nate

    ★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • Love in the Villa

    ★★★